INSTAGRAM

Instagram

czwartek, 10 stycznia 2013

wieczór z kalendarzem dobra adopcja

wczoraj zostałam zaproszona na inauguracje II edycji kalendarza dobra adopcja zorganizowaną przez Magazyn "Cztery Łapy"
 
Promocja Kalendarza Dobra Adopcja 2013 na 9 stycznia o godz. 18. w Klubie Nova Maska przy ul. Krakowskie Przedmieście 4/6 w Warszawie.

Kalendarz jest elementem kampanii, która ma zwrócić uwagę na dobre traktowanie zwierząt i potrzebę pomocy czworonogom.

W kalendarzu występują osoby, które zaadoptowały zwierzęta ze schronisk czy przytulisk. Znalazło się tu również miejsce dla znanych miłośników zwierząt. Na zdjęciach pojawili się Dariusz Jakubowski z suczką Dziunią, Majka Jeżowska z kotem Xabim, Andrzej Krzywy z psami Lucy i Łatkiem, Katarzyna Kwiatkowska z psem Waciem, Agnieszka Suchora z psami Lepkiem i Tulą.

W spotkaniu promującym kalendarz udział zapowiedzieli m.in.: Ewa Bem, Katarzyna Dowbor Stanisław Mikulski, Marek Siudym czy Kazimiera Szczuka.

Autorką zdjęć jest Bogna Czechowska. Kalendarz w formacie B3 można kupić w sklepach sieci Aquael Zooi na aquaelzoo.pl za 10 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz przytuliska Znajdki.

Kalendarz Dobra Adopcja 2013rok temu to moja Koko była jedną z bohaterek kalendarza ;))) piękna akcja - może kiedyś schroniska będą puste bo każdy pies będzie miał dobry kochający dom ;)) - to moje największe marzenie
 wczoraj dostałam też upominek od styl online

piękną filiżaneczkę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz