INSTAGRAM

Instagram

wtorek, 12 sierpnia 2014

uro-gine intima

kilka chwil temu dostałam się do kampanii URO-GINE INTIMA dzięki www.streetcom.com - do którego już należę kilka lat i już mam kilkanaście cudownych kampanii za sobą

Jednak ta kampania jest mi jedna z najbliższych, 1,5 roku temu leczyłam ostre zapalenie ropne skóry. byłam na antybiotykach ponad 4 miesiące (bardzo mocne antybiotyki, które zaburzyły moja równowagę i od roku mam ciągle powracające dolegliwości intymne.
Wiadomo jaka jest nasza służba zdrowia i jak trudno dostać się do lekarza - mi się udaje co 3 miesiące

wiadomo - basen, noszenie nieodpowiedniej bielizny (a my kobiety często przekładamy wygląd nad zdrowie i samopoczucie) do tego środki hormonalne i łapiemy jakieś paskudztwa.
upławy - często trudno stwierdzić czy są one wynikiem choroby czy normalnym stanem bo np ja dowiedziałam sie, że przy wkładce hormonalnej mogą wystąpić dość spore upławy

zależy mi na zdrowiu - bo chciałabym kiedyś urodzić dziecko i nie chcę by moje lenistwo odbiło sie na moim zdrowie.

Z ulotki dowiedziałąm sie, że zakarzenie grzybicze - bardzo popularne łatwo wykryć obserwując swoje caiło.
Jednak zakażenie bakteryjne - często nie daje objawów (wykryć go może jedynie ten test - w postaci czynnika PH - lub ginekolog )a może być groźne dla naszego zdrowia lub dziecka (jeśli jesteśmy w ciąży) - dla kobiet w ciąży powinien taki też być w każdym domu.

ja sprawdziłam swoje ph - na szczęście dobre  - ale zauważyłam większe upławy - więc postanowiłam zakupić GINEintima ACTICAND 30  i po 3 dniach ustąpiło - wizytę u ginekologa mam dopiero za miesiąc ;) jednak ja wole tabletki niż globulki - bo to tak jak z badaniem u ginekologa - coraz mniej komfortowo bo niestety nasze narządy czyli pochwa są z roku na roku wydzielają mniej wydzieliny więc są suche co nie jest przyjemne przy wprowadzeniu czopków czy badaniu ginekologicznym.

od tygodnia przyjmuję też tabletki uro-intima żuravi-activ - zapobiegawczo lub  w czasie zapalenia układu moczowego.
dostałam też żel do higieny intymnej - bezzapachowy, delikatny, wydajny, gęsty ;)

polecam te produkty i zapraszam - mam jeszcze próbki do rozdania ;)))
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz