INSTAGRAM

Instagram

wtorek, 22 grudnia 2015

fotoksiazka - propozycja prezentu

kupić 10-latce trafiony prezent to jak wygrana w totka - niby potrzeba niewiele do tej szóstki - ale jeden błąd i nie mamy nic

10 latka za duża na lalki za młoda na kosmetyki i inne rzeczy "młodzieżowe"

dla was - kupon rabatowy o wartości 75 zł na „fotoksiążkę na dobry początek”. Kupon jest jednorazowego użytku. http://www.saal-digital.pl/fotoksiazka/kuponrabatowyfotoksiazkanadobrypoczatek/. Tam znajdziecie kod kuponu rabatowego oraz inne informacje dotyczące fotoksiążki ;))) ale wpierw przeczytajcie historię i recenzję ;))))wpadłam wiec na pomysł by podarować jej jak że BEZCENNE WSPOMNIENIA w formie foto-książki.
zamówiłam ją na http://www.saal-digital.pl/

ze strony ściągamy bezpłatny program i zaczynamy zabawę z tworzeniem własnej historii, którą chcemy pokazać innym. najpierw wybrałam zdjęcia, które chciałabym umieścić w książce ;))

10 lat dorastania Izuni z moimi beglami Kendi i Koko ;)))
Iza przez wiele lat pomagała mi - na zajęciach dzieci z psami - była moją idealną asystentką od psów ;))) wiec postanowiłam jej w jakiś sposób podziękować za kilka lat pracy ;)))
no i chciałam pokazać - jak piękna jest przyjaźń dziecka i psa ;)))
poznajcie historię
Iza (lat 10)
Kendi lat 11 - z nami od małego"
Koko - lat 11 - znajdka z nami od 7 lat - los przyniósł nam ja 7 lat temu pod choinkę ;)))

program bardzo łatwy w obsłudze - i jedynym minusem jest tak duża ilość ciekawych propozycji, ze osobom niezdecydowanym jak ja - ciężko jest wybrać jakie tło, rozkład zdjęć itd.

już sama okładka książki robi wrażenie. na tyle, ze jak ja na chwilę zostawiłam na biurku - to rodzina sie do niej dorwała i nie mogła oderwać od niej oczu.
kartki grube - na pewno książkę zobaczy nie jedno pokolenie.
jakość zdjęć - cudownie dobra. bałam się, że zdjęcia robione smartfonem wyjdą źle - ale tu pozytywnie zostałam zaskoczona - jakość nawet słabszych zrobionych zdjęć była bardzo dobra ;)))
piękne żywe kolory - znajomi opisywali, że kolory tak nasycone, ze ma się wrażenie, że zaraz ze zdjęcia wyjdzie pies z dzieckiem.
obsługa rewelacyjna a szybkość i jakość doświadczenia - błyskawiczna i bardzo profesjonalna ;))
no niestety - nie mam czego się czepić i to ideał - nie ma wad ;)))
książka pojutrze pojawi się pod choinką i jestem pewna, że siostrzenica będzie zachwycona.
Znajomi i rodzina są zachwyceni książką i na pewno ja zamówią - bo maja takie same zdanie jak ja - to jest naprawdę świetny pomysł na prezent dla każdego bez względu na wiek ;)))

można wstawić zarówno malutkie zdjęcia jak i na cała stronę - bądź też nawet dać jedno zdjęcie na dwie strony
bardzo polecam na prezent - ale tez bez okazji - bo wspomnienia  - w takiej formie to piękna rzecz, która przetrwa wiele lat ;))))
warto w taka książkę zainwestować2 komentarze:

 1. Nigdy w życiu nie powiedziałabym, że psice tej rasy będą dla mnie tak ogromnym pozytywnym zaskoczeniem! Odkąd rodzice znaleźli dokładnie rok temu kilkuletnią zbiglo-znajdę przepadłam z miłością do niej! A pomysł na prezent bomba ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu - masz całkowitą rację ;)))
   ja jedenaście lat temu w ogóle nie znałam tej rasy i nie myślałam o tym psie a co dopiero o dwóch.
   ale swoja drugą psinę też beagle Koko - przygarnęłam bo ktoś ją porzucił ;))) to była najlepsza decyzja jaką podjęłam

   Usuń